top of page

Joga

Wtorek 20:00 JOGA DLA WSPINACZY (70 min)
Środa 18:00 JOGA WZMACNIAJĄCA (60 min)
Środa 21:05 VINYASA YOGA FLOW (60 min)
Czwartek 18:00 MOBILITY (90 min)

Od 1 lutego udział w ww. zajęciach OBOWIĄZKOWO uprzedzony musi być rezerwacją poprzez Panel Klienta. Minimalna oraz maksymalna liczba osób na zajęciach widoczna jest w kalendarzu.

Honorujemy karty: Mulisport (Plus, Kids, Senior, Student), Fitprofit, Mediocover

Cena za wejście bez kart sportowych: 40 zł

Na miejscu dostępne maty, kostki oraz paski.

Wtorek 20:00
JOGA DLA WSPINACZY - Weronika
 

Ze względu na typ głównie wykonywanych ruchów przeciwnych do wspinania (ruchy 'push' w jodze i 'pull' we wspinaniu), joga jest idealnym dopełnieniem treningu wspinaczkowego.

Podczas praktyki zadbamy o obszary ciała szczególnie istotne dla wspinaczy - będziemy wzmacniać, uelastyczniać, zwiększać zakresy ruchu i mobilność w rejonie obręczy barkowej, bioder i kostek. Ze względu na przeciwstawność wykonywanych ruchów w jodze aktywujemy grupy mięśni, które zazwyczaj nie są używane przy wspinaniu. Skupimy się też na często zapominanych częściach ciała takich jak stopy (którym umówmy się nie jest najwygodniej w butach wspinaczkowych) oraz wiecznie spięte dłonie, przedramiona i nadgarstki.

Środa 18:00
JOGA WZMACNIAJĄCA - Natalia
 

Środowe spotkania to kompleksowy trening wzmacniający, który ma wpłynąć pozytywnie na Wasz codzienny ruch, postawę i samopoczucie. Podczas zajęć pracujemy nad wzmocnieniem siły, ale także nad rozwojem mobilności i pogłębieniem świadomej pracy mięśni.

DSC00786j.jpeg

Środa 21:05
VINYASA YOGA FLOW - Adka

Środowa praktyka to idealny wybór na potreningowy relaks. Jednak wiedz, że w Ady postrzeganiu relaks, to nie tylko rozciąganie czy luzowanie powięzi. We flow zawsze znajdzie się także akcent wzmacniania.

Czwartek 18:00
 MOBILITY - Natalia
 

Mobility,  to dynamiczne działania ruchowe. Ich istotą jest synchronizacja ruchu z oddechem i utrzymanie pełnego skupienia przy płynnym wykonywaniu konkretnej sekwencji pozycji (asan).

 

Mobility umożliwia osiągniecie spokojnego umysłu, a od strony fizycznej pozwala na utrzymanie ciała w równowadze pomiędzy siłą i elastycznością. Jest jednocześnie intensywną pracą z ciałem i umysłem.

bottom of page