top of page
zajecia2.jpg

LEGENDA:

"POCZĄTKUJĄCY - dla osób, które stawiają pierwsze kroki na ścianie wspinaczkowej i od samego początku chcą wyrabiać pozytywne nawyki ruchowe oraz prawidłową technikę."

"POCZĄTKUJĄCY+ - grupy dedykowane dla osób, które pierwszy kontakt ze ścianą mają już za sobą i czują, że chcą się w tym sporcie rozwijać dalej pod okiem doświadczonych instruktorów."

ŚREDNIOZAAWANSOWANI - sekcja dla osób, które mają już doświadczenie wspinaczkowe zdobyte samodzielnie lub w sekcjach dla początkujących i chcą pracować nad polepszeniem swojej techniki, ale także zwiększeniem siły, mobilności i wytrzymałości na regularnych treningach.

"ZAAWANSOWANI - grupa mocnych graczy, która nie wspina się od wczoraj, wie czego chce i będzie ciężko pracować na cotygodniowych treningach, by to osiądnąć."

ClimbMind

DOROŚLI - to grupy dla osób, które posiadły już elementy techniki i nadszedł czas na doskonalenie ich. Na tych grupach skupisz się na głębszym rozwoju w tym sporcie.

DOROŚLI START - to grupy dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze wspinaczką lub juz próbowali, ale nie są pewni swojej techniki. Jeżeli wspinasz się ponad 2 lata i

chodziłeś regularnie na sekcje, wybierz grupę bez dopisku START.

SPORT - to grupy dla dzieci z „zacięciem” . Trening jest intensywny oraz mocno nacechowany ogólnorozwojowo. Z tymi grupami wyjeżdżamy na zawody wspinaczkowe, w skałki

i organizujemy inne towarzyskie meetingi. Do sekcji mogą dołączyć dzieci z wcześniejszym doświadczeniem wspinaczkowym (min 1,5-2 lata wspinania pod okiem trenera).

Minimalny wiek to 9-10 lat. Oczekujemy obecności 2-3x w tyg, jednak zgadzamy się też na 1x jeżeli widzimy POSTĘPY i przede wszystkim ZAANGAŻOWANIE.

RODZINNA - to grupy zapewniające komfort rodzicom, którzy chcieliby wspinać się pod okiem trenera podczas trwania zajęć swojego dziecka/dzieci.

DZIECIĘCA - to grupy mające na celu zachęcić i nauczyć dzieci wspinania. Zwracając szczególną uwagę na indywidualny rozwój dzieci, trenerzy dbają o harmonijny postęp

motoryczny. Ich atrakcyjność polega na nauce poprzez zabawę i swobodny klimat zajęć.

DZIECIĘCA FIZJOTERAPEUTYCZNA - to grupy przeznaczone dla dzieci ze wskazaniem od fizjterapeuty.

Wspinaczka dzięki swojej holistycznej formie ruchu posaida olbrzymie walory terapeutyczne. Zajęcia z doświadczoną kadrą i w stałym kontakcie ze specjalistą.

bottom of page