top of page

O nas

Nasza ścianka wspinaczkowa mieści się w pofabrycznym industrialnym budynku. To 800 metrów przestrzeni w której możesz przeprowadzić kompleksowy trening wspinaczkowy! 

boulderownia.jpg

Boulderownia

Nasza boulderownia to 300 m2 ścianki o różnorodnych formacjach oraz kątach przewieszeniach o wysokości 4 m. Nasza ścianka jest tzw ścianką beztarciową- dzięki temu w przypadku spadniecia na ściankę nie dojdzie do obrażeń skóry oraz Twoje buty wspinaczkowe pozostaną w dobrej kondycji przez długi czas.  

Bouldering

Co tydzień w czwartki, piątki i soboty zmieniamy ustawienia dróg, korzystając z nowoczesnych chwytów. Nasze drogi "kręcą" wykwalifikowaniu routsetterzy z Poznania, Wrocławia, Krakowa, Warszawy oraz innych miast Polski. 

Drogi są o rożnych poziomach trudności dzięki temu każdy znajdzie dla siebie wyzwanie !

setting.jpg
obwodownia.jpg

Obwodowania

Nasza obwodownia to 100 m2 ścianki pionowej oraz o nachyleniu 15 oraz 30 stopni, gdzie możesz trenować podstawowe techniki wspinania oraz wytrzymałość potrzebną do wspinania skalnego z liną

moon.jpg

Moonboard

Moonboard to podświetlana ścianka systemowa wymyślona przez pioniera treningu wspinaczkowego Bena Moona. Jest to ustandaryzowana interaktywna ściana treningowa o przewieszeniu 40 stopni której ułożenie chwytów jest takie same na całym świecie, dzięki temu łączy globalną społeczność wspinaczy poprzez wspólne problemy i konkurencyjne rankingi wyników. Jest obsługiwana dzięki dedykowanej aplikacji. 

moon2.jpg
siłownia.jpg

Siłownia

Nasza siłownia to 100 metrów przestrzeni umożliwiającej pełen trening niezbędny dla każdego wspinacza. Posiadamy liczne przyrządy między innymi: obciążania do ćwiczeń, ławeczkę do wyciskania, drążki, klatkę do treningu, 4 chwytotablice oraz kampus.

Sklepik

W naszym sklepiku znajdziesz wszystko co niezbędne dla wspinacza. Dostaniesz woreczki na magnezję Mano, magnezję wspinaczkową Friction Labs, plastry wspinaczkowe, szczotki.

Dodatkowo kupisz u nas batoniki białkowe i odżywcze. 

sklepik.jpg
bottom of page